Haber Başlığı

Alem dergisine kapak olan genç oyuncu Deren Talu, samimi açıklamlarda bulundu. İlişkisi hakkında ilk kez konuşan Talu, annesi hakkında da açıkalamarda bulundu.

“Çok iyi bir dert ortağı”

Defne Samyeli'nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen büyük kızı Deren Talu, annesi hakkında “Çok iyi bir dert ortağı ve seyahat arkadaşıdır. Onun kızı olmak, bana çalışkan, adil ve iyi bir insan olmayı öğretti.” dedi.

Aşkı anlattı

İş insanı Baran Tınaz ile 8 aydır aşk yaşayan Deren Talu, sosyal medya hesabından zaman zaman sevgilisiyle verdiği mutluluk pozlarını paylaşıyor.

Tınaz ile olan ilişkisiyle ilgili de konuşan oyuncu, “Aşk benim için sabah uyandığında o kişi hayatında diye nedensiz yere gülümsemek demek. Benim için ilişkiyi değerli kılan; güven, beraber eğlenebilmek, gülebilmek, birbirimizin hem sevgilisi hem en iyi arkadaşı olabilmek.” ifadelerini kullandı.

Yurt dışında eğitim alan ve bir sürü orada yaşayan Deren Talu, Amerika’yı özleyip özlemediği sorusunu, “Dürüst olmak gerekirse Amerika’da yaşadığım günleri pek özlemiyorum. Türkiye’yi çok seviyorum ve amacım yurt dışındaki eğitimlerimden öğrenebildiğim kadarını öğrenip, sonunda İstanbul’a dönmekti.” şeklinde yanıtladı.