Haber Başlığı

Bir süredir kanserle mücadele eden Acun Medya Genel İdari Koordinatörü ve Acun Ilıcalı’nın sağ kolu Alpay Kazan hayatını kaybetmişti. Herkesi yasa boğan ölümün ardından Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur’un yaptığı paylaşım nedeniyle Survivor Ekstra’dan kovulduğu iddia edilmişti. Yaşananların ardından Demet Akalın, Semih Öztürk’e destek oldu.

Kurretülayn, twitter’dan yaptığı paylaşımda “Hayat böyle bir şey işte. Bugün varsın yarın yoksun. Kimsenin hayatını değiştirecek kadar hakkına girmeden, üzmeden, kırmadan yaşamalı insan. Hayatımdaki herkesi affettim. Bir seni affedemedim. İki dudağımın arasından çıkmıyor ‘helal olsun.’ Acım, öfkem, kırgınlığım geçmiyor” ifadelerini kullanmıştı.

Bu olaylı paylaşımdan sonra Semih Öztürk’ün kovulduğu iddia edilmişti. İddiaları da destekleyen bir hamle de Furkan Dede’den geldi. Survivor sunucusu Dede, Semih Öztürk’ün artık kadroda yer almayacağını dair açıklama yapmıştı.

Programdan ayrılan Semih Öztürk hiçbir açıklama yazmadı yalnız Twitter hesabından üzgün emojisi paylaştı.

Olayların ardından Demet Akalın paylaşımın altına “Ah o kadar üzgünüm ki bizler hiç suçun olmasa da özür dileyelim. Hiç kimse senin kadar o masaya yakışamaz. Acun Ilıcalı gerçekten çok üzgünüz daha aylar var bitmesine yarışmanın patronu yüce gönüllüğünü yapar” diyerek Acun Ilıcalı’dan Semih Öztürk adına özür diledi. Sizce Acun Ilıcalı Semih Öztürk’ü kovma konusunda haklı mı?