Haber Başlığı

CZN Burak adıyla bilinen Burak Özdemir isimli sosyal medya fenomeni, yaptığı açıklamalarla hayranlarını büyük bir sürpriz yaptı. Cristiano Ronaldo ile Londra’da ortak bir restoran açacaklarının müjdesini verdi. TikTok’ta 57 milyon, Instagram’da 32.8 milyon takipçisi olan restoran zinciri sahibi CZN Burak, Cristiano Ronaldo ile ortak olarak açacakları yeri kasım ayında faaliyete geçireceklerini söyledi.

Hatay Medeniyetler Sofrası adlı lokanta zinciri sahibi CZN Burak, kameraya karşı gülümseyerek yaptığı yemek şovlarıyla sosyal medyada yıldızı parlayan fenomenlerden. Gelen misafirleriyle komik anlarını sosyal medya hesabından paylaşan CZN Burak sosyal medyanın en güçlü isimlerinin başında yer almaya başladı.

İsmini pideye yazdırdığı kişiler arasında ise yok yok. Messi bile CZN Burak ile fotoğrafının olmasının mutluluğunu yaşıyor.

Sadece spor dünyasından ünlü kişilerle de pozları yok. Mesela ‘Tokatçı’ Will Smith de CZN Burak’ın pidesinin tadına bakan isimlerden birisi.

CZN Burak’ın halkımız tarafından sevilmesinin en büyük sebebi ise yardıma muhtaç kişilere karşı olan bonkörlüğü. Burak ‘En Güzel Bağ Sevgidir’ diyerek yaptığı yardımlarla gönlümüzü fethetti.

Daime gülen suratıyla tanıdığımız CZN Burak, kazandıklarını paylaşmayı bilen çok sempatik bir isim. Bu yüzden de bahtı oldukça açık. Geçtiğimiz yıl La Liga’nın konuğu olarak gittiği Madrid’de Cristiano Ronaldo’dan ortaklık teklifi aldığı yönünde kamuoyuna bilgiler yansıdı. Şimdilerde ise CZN Burak, Ronaldo ile Londra’da ortak bir yer açacaklarını katıldığı Yeni Nesil Dijital Girişimcilik Buluşmaları konferansında salondakilerle paylaştı.

‘Bu yılın 11’inci ayında İngiltere’deki yerimizi açıyoruz. Londra’da Cristiano Ronaldo ile ortak yer açıyoruz. Bunu açıklamıyoruz çok fazla. Çünkü açılışta güzel bir sürpriz yapacaktık. Ama aramızda yabancı yok, hep beraberiz’ diyerek bombayı patlatmış.