Haber Başlığı

Ünlü oyuncu Can Yaman, geçen sene, onu arabadayken telefon kamerasıyla kaydeden hayranının telefonunu elinden alıp fırlattı. Bu olay, sosyal medyada büyük tepki topladı. 

Erkenci Kuş adlı diziyle ünlenen, vücuduyla ilgi çeken Yaman'ın geçtiğimiz aylarda 10 kilo verdiği haberi duyuldu. Alışıldık haline kıyasla, çok daha zayıf görünen Yaman, hayranlarını endişelendirdi. Açıklaması ise şu şekilde oldu:

"30 günde nasıl 10 kilo verdim? Özellikle yoğun bir evre idi ve hâlâ öyle. Hayattan çok zevk aldım, günde 2 veya 3 kez egzersiz yapıp aralıklı oruç tutmak zorundaydım. Kalorileri çok düşük tuttum. Endişelenecek bir şey yok. Yorgun olmama rağmen tamamen sağlıklıyım, gençleştim ama her şeyden önce çok memnunum. Ancak itiraf ediyorum, bugün kendime bu kuraldan biraz ara vermeye karar verdim ve kendimi durdurmayı umarak istediğimi yiyeceğim..."

Instagram'da 10,4 milyon takipçiye sahipti, ancak şu an hesabını kapatmış durumda. Hayranları sebebini merak ediyor ve Can Yaman'dan henüz bir açıklama gelmemiş durumda.