Haber Başlığı

Şeyma Subaşı’nın  2. evliliği, 3 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen muazzam bir düğünle gerçekleşmişti. Güzel fenomen ve iş insanı Mohammed Alsaloussi, Fas’ın büyüleyici Marakeş şehrinde dünyaevine girmek üzere nikah masasına oturdular.

“Sonsuza kadar evet”

İkilinin, düğün törenini gerçekleştirmeden önce sadece resmi bir nikah kıyması çok konuşuldu. Göz kamaştırıcı bir törenle birbirlerine “sonsuza kadar evet” dediler.

Subaşı-Alsaloussi çifti, Marakeş’teki düğünlerinin ardından balayı için önce Japonya, ardından ise Bali’yi tercih etti. 18 Mayıs’ta, özel bir uçakla Tokyo’ya doğru yola çıkan ünlü çift, balayı sürecinde romantik anları Instagram hesapları üzerinden takipçileriyle paylaştı. Şeyma Subaşı’nın “Balayı” notuyla paylaştığı fotoğraflar, takipçileri tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

“Yüzük neden yok?”

Son günlerde ünlü fenomenin sosyal medya hesaplarındaki en dikkat çeken detay, parmağında görülmeyen yüzüğü oldu. Şeyma Subaşı’nın son paylaşımlarında takipçilerinin fark ettiği bu ayrıntı, hayranlarını merak içinde bıraktı. Sosyal medya platformlarından gelen yorumlarda, “Yüzük neden yok?”, “Cicim ayları mı bitti?”, ve “Meedo neden eşinin yanında değil?” gibi sorular soruldu.

Romantik aşk bitti!

Hayatının bir döneminde ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ile yollarını ayıran ve bu ilişkiden Melisa adında bir kızı olan Şeyma Subaşı, romantik ilişkisiyle magazin gündemini sarsmıştı. Ancak bu rüya gibi başlayan aşk, bugün Beykoz Adliyesi’nde gerçekleşen tek celsede boşanma ile son buldu.

Psikolojik şiddet iddiası

Ayrılığın sebebinin ise, çiftin evliliklerinde yaşanan ‘psikolojik şiddet’ olduğu iddia edildi. Bu zorlu sürecin sonunda, Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi çifti, evliliklerine nokta koymak için mahkemeye başvurdu. Tek celsede biten evlilik kararını mahkeme açıkladı.