Haber Başlığı

Sinemaseverler için oldukça farklı türlerde, filmi önerileri yer almaktadır. Geçmiş zamanlarda oldukça fazla ilgi gören filmler ile birlikte vizyondaki filmler özellikle sinemaya ilgi duyanlar için dikkat çekmektedir. İzlerken kendinizi bulmaca çözermiş gibi hissedebileceğiniz filmlerle birlikte, sürpriz sonları ile beyin yakan efsanevi filmler yer almaktadır. Sinema seansları ile dolup taşan ve birçok kitlenin ilgisini çekmiş filmleri, sizlerde sevdiklerinizle birlikte izleyebilirsiniz. 

Aile Arasında

Demet Evgar, Engin Günaydın, Fatih Artman, Erdal Özyağcılar, Gülse Birsel gibi oldukça usta oyuncuların yer aldığı film, yayınlandığı dönemde ses getiren bir film olmaktadır. Fikret ve Solmaz'ın farklı bir tesadüf ile karşılaşması ve Solmaz'ın kızının evlenmek istemesi ile birlikte oldukça macera dolu bir hikaye anlatılmaktadır. Eğlence, dram  ve yoğun aşkın yer aldığı film, oldukça keyifli vakit geçirmek isteyenlerin tercihi olabilir. Film önerileri  içerisinde kesinlikle yer edinen bir filmdir. Ozan Açıktan yönetmenliğinde olan film, yayınlandığı dönemden günümüze kadar  birçok kitleyi kazanmıştır. 

Yedinci Koğuştaki Mucize

Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur ve İlker Aksum gibi birçok başarılı oyuncunun yer aldığı film, vizyondaki filmler içerisinde yayınlandığı dönemin ses getiren bir yapımıdır. Memo ve kızı Ova’nın muhteşem baba kız ilişkisini anlatan film, aynı zamanda izleyiciler tarafından yoğun ilgi görmüştür. Memo'nun suçsuz yere hapse atılması ve onun kurtulması için devam eden maceranın hikayesi anlatılmaktadır. Dram, macera ve oldukça güzel bir baba kız ilişkisini izleyeceğiniz film, kesinlikle izlenmesi gereken filmler içerisinde bulunmaktadır.

Lucy

Oldukça eğlenmeyi seven ve dışarıdan bakıldığında sıradan bir insan gibi görünen Lucy, yakın arkadaşı Richard tarafından kendisini uyuşturucu şebekesinin içinde bulmuştur. Hiç beklemediği bir anda içine yerleştirilen sentetik uyuşturucu ile birlikte vücudu mucizevi bir hale gelmektedir. Normal bir insanın yapabileceği yetenekleri olağanüstü bir şekilde yapmaya başlar. İçine bulunan kimyasal maddeler acı hissetmeme, akıl okuma, insanüstü yeteneklere sahip olma gibi çeşitli durumlar kazandırmıştır. Normal bir insan iken oldukça sıra dışı güçlere sahip hale gelen Lucy, bu durumdan kurtulmak için elinden geleni yapmaya başlar. Bilim kurgu sevenler için sürükleyici bir film!

Brave

Çocuğunuz ile birlikte animasyon tarzında bir film arıyorsanız Brave, tam da aradığınız tarzda bir filmdir. Filmin kahramanı Merida oldukça çılgın bir kızdır. Cesaretli, kafasına koyduğunu yapan aynı zamanda eğlenceli bir şekilde yaşamını sürdürmektedir. Ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Bilge kadın ile birlikte tehlikeli durumlar yaşar. Kızıl saçlı kızın, farklı yolculuğunu izlerken, film sizi kendisinin çeker. Brave yayınlandığı dönemde ki sinema seansları içerisinde de oldukça dikkat çeken bir film olmuştur. Kocaeligo.com sitesi içerisinde farklı türlerde birçok film hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yalnızca film için değil kitap, makyaj, cilt ve yaşam hakkındaki birçok konuda merak edilenlere site içerisinde cevap bulabilirsiniz.

Up

Çocukluk dönemlerinde yolları kesişen Elly ve Carl, muhteşem bir şekilde yaşamlarını sürdürmektedir. Ancak belirli bir yaştan sonra hiç beklenilmeyen bir zamanda Elly bir hastalık ile hayatını kaybeder .  Yaşamında en sevdiği kişiyi kaybeden Carl, eşi ile birlikte dünyayı gezebilme hayalini de böylelikle gerçekleştiremez. Ancak eşinden kalan tek hayalinin bu olması ile birlikte maceraya atılır ve dünyayı gezmeye başlar. Bu yolculukta onu bekleyen yaşayacakları ve edindiği dostlar ile birlikte oldukça keyifli bir macera izlenir. Ailenizle, çocuklarınızla ya da arkadaşlarınızla keyifli bir vakit geçirmek adına tercih edebilirsiniz. Kocaeligo.com sitesinde, izleyebileyeceğiniz birçok filmin içeriğiyle ilgili bilgi edinebilirsiniz.

https://kocaeligo.com/