Haber Başlığı

Oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş, üç yıl önce görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirmişti. Ancak ünlü çift, son dönemde evliliklerindeki sorunları atlatmaya çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde “Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var” diyen çiftten Hakan Baş, “Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık bir aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru. Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Hassasiyet rica ediyoruz” açıklamasını yaptı.

“Zor ve değişik bir dönemden geçiyoruz”

Hakan Baş'ın bu sözlerinin ardından Bensu Soral ilk kez konuştu. Yasemin Sakallıoğlu’nun Harbiye’deki gösterisine katılan ünlü oyuncu, ayrılıkla ilgili sorulara, “Üçüncü şahışlarla alakası olmayan bir durum. Bildiğiniz gibi Hakan ile değişik ve zor bir dönemden geçiyoruz” yanıtını verdi.

Soral, ayrıca geçtiğimiz günlerde Hakan Baş ile katıldığı düğün töreni hakkında ise, “Küsmedik zaten aramız kötü değil” ifadelerini kullandı.