Haber Başlığı

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunun 8 derecesinde bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay saat 11:17’de gerçekleşecek. Dolunay anı haritasında İkizler burcu yükseliyor. Dolayısıyla değişken enerjilerin hâkim olduğu bir Dolunay bizleri bekliyor olacak. Hem Başak burcunun hem de İkizler burcunun yönetici gezegeni olan Merkür’ün de bu Dolunayda etkilerini hissediyor olacağız.

Venüs Balık burcunda ve Güneş ile yakın kavuşumda. Sevdiğimize bugüne kadar verdiğimiz emekler, hizmetler bu Dolunay ile birlikte artık karşılığını bulabilir.

Dolunaylar tamamlanma ve bir şeylerin çok daha görünür hale gelme enerjilerini taşıması açısından hayli değerlidir.

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, cumartesi günü saat 11:17’de 8 derece Başak burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Bu Dolunay daha çok iş ve çalışma hayatınızı etkileyecektir. Dolunay zamanı yapacağınız anlaşmalara, yanınızda çalışanlarla ilgili durumlar öne çıkabilir.  Yeni bir çalışanla anlaşmanız gerekiyorsa Dolunayların ortaya çıkartıcı etkileri olduğu için tüm maddeleri iyi bir şekilde inceleyip, konuşmalarınıza dikkat etmenizde yarar var. Sağlığınızla ilgili konulara da dikkat etmeniz bu süreçte iyi olacaktır.  

 

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, aşk, özel hayat, keyif alınan aktiviteler ve çocuklar ile ilgili alanlarınızda etkili olacak bir Dolunay 27 Şubat günü Başak burcunun 8 derecesinde meydana geliyor. Venüs’ün Güneş ile kavuşumundan ötürü sevgi ve aşk konularının dikkat çekeceği bir Dolunay olabilir. Bu nedenle bilhassa Dolunay’ın etkin olacağı bu 15 günlük süreçte borsa ve benzeri risk içeren aktivitelerden uzak durmanızda fayda var. Çocuklarınızla ilgili olarak da düzenlenmesi ve ortaya çıkan şartları yeniden ele almanız gereken yeni birtakım durumlarda artık çok daha görünür hale gelebilir. 

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, 27 Şubat Başak dolunayı sizlerin ev ve yuva alanlarınızda etkili olacak. Ev satışı, ev alımı, kiraya verme, kiralama gibi bir konuda anlaşma düzenlemeniz gereken durumlar meydana gelebilir. Böyle bir durumda şartlarınızı iyi bir şekilde gözden geçirmeye dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda bu süreçte ebeveynlerinizin sağlık durumlarına da dikkat etmeniz yerinde olacaktır. 

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 27 Şubat tarihinde Başak burcunun 8 derecesinde bir Dolunay var. Dolunayın etkin olacağı yaklaşık 15 günlük süreç boyunca yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili birtakım konularınız netlik kazanabilir. Yakın yerlere olan seyahat etmenizi gerektirecek bir durum varsa askıya almanızı gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. Anlaşma ve sözleşme imzalamanız gereken durumlarda dikkatli bir şekilde ele almanız ve her şeyi detaylı bir şekilde incelemenizde fayda var. 

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Başak burcunun 8 derecesinde 27 Şubat 2021 tarihinde meydana gelecek olan Dolunay parasal kazanımlarınız ve sahip olduğun yeteneklerinizle ilgili alanda meydana geliyor. Dolunay öncesinde ortak kazanımlarınızı ilgilendiren konularda aldığınız kararlar varsa şimdi bunlar kendini göstermeye başlıyor. Bu anlamda sizin hanenize para gelebileceği gibi sizin de harcama yapmanız gereken konular gündeme gelebilir. Ancak bu alanda bu zaman zarfında yoğun bir hareketliliğinizin olacağı da aşikâr. Mantık dışı davranmamaya özen göstermelisiniz.  

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 27 Şubat 2021 Cumartesi günü saat 11:17’de sizin burcunuzda bir Dolunay meydana geliyor. İkili ilişkilerinizde, ortaklı alanlarınızda yeni bir oluşum sürecinde olan konularınızda, bir tamamlanma durumu söz konusu olabilir. Bu süreçte bu konularla ilgili olarak iletişimde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda birtakım kararlarda vermenizi gerektirecek durumlar söz konusu gözüküyor. Sağlığınızla ilgili konulara da bu 15 günlük süreçte dikkat etmenizde fayda var. Solunum ve sinir sistemi ile ilgili rahatsızlıklar bu dönemde sizi zorlayabilir.

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, Başak burcundaki Dolunay sizlerin bilinçdışı ve arka alan dediğimiz alanlarınızda meydana geliyor. Arkanızdan çevrilen her türlü yanıltıcı durumla karşı karşıya kalabilirsiniz bu dönemde. Gizli saklı meseleleriniz varsa şimdi bunlar ortaya çıkabilir. Bununla birlikte sizin arkanızdan çevrilen işlerde yine bu süreçte önünüze gelebilir. Dolayısıyla bu Dolunay sizi daha çok görünmeyen, gizlide kalmış olan alanda etkileyecek. Burasının zorlayıcı bir alan olması nedeniyle her türlü yanıltıcı durumdan uzak kalmanızda yarar bulunuyor.

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, sosyal çevre, arkadaşlar ve projelerinizle ile ilgili konuları etkileyecek olan bir Dolunay cumartesi günü saat 11:17’de Başak burcunun 8 derecesinde meydana geliyor. Dolunay etkisini yaklaşık olarak 15 gün boyunca hissedeceğiz. Planlar, projeler, sosyal çevre ve arkadaşlar alanınızdaki konular etki altında kalabilir. Sizde gerek değişiklikler olsun gerekse tamamlanmalar olsun bu sürecin etkilerini daha çok süregelen projeleriniz ve sosyal çevre alanınızda yaşıyor olacaksın. Kişisel gayretleriniz, hobileriniz, aşk hayatınız, çocuklarınızı ilgilendiren alanda almış olduğunuz kararlar şimdi görünür hale geliyor ve sonuçlarını vermeye başlıyor. Tarafsız kalmakta zorlanabileceğiniz konularda gündemde olacağı bugün verdiğiniz kararların arkasında durmalısınız.

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, Başak Dolunayı 27 Şubat 2021 tarihinde saat 11:17’de Başak burcunun 8 derecesinde önemli bir Dolunay meydana geliyor. Kariyer hayatınızı etkileyecek olan Dolunay eviniz ve işinizle ilgili konularda önemli süreçleri yapılandırmanızı sağlıyor olacak. Aileniz ve evinizi ilgilendiren konularda başlattıklarınızı şimdi kariyer hayatınıza da yansıtacak olabilirsiniz. İşinizde değişiklikler meydana gelebilir.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, eğitim, yurtdışı, yabancılar ve hukuksal konularla ilgili alanlarınızı etkileyecek olan Başak burcundaki Dolunayı cumartesi günü meydana gelecek. Hukuksal konular, akademik konular ve yurtdışı seyahatlerinizi ilgilendiren konularınızı hedef alacak olan bu Dolunay özellikle bu alanlarda yoğun iletişimde olacağınızı ve birtakım değişikliklerin meydana gelebileceğini gösteriyor. Yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili yakın zamanda başlattığınız konulardaki işler artık görünür olacak. Kendinize karşı dürüst olmalı, olmayacak işler için boşuna ümit beslememelisiniz.

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 27 Şubat 2021 tarihinde saat 11:17’de Başak burcunun 8 derecesinde önemli bir Dolunay meydana geliyor. Parasal konularınızı hedef alan bu Dolunayın etkisini daha çok krediler ve borçlar alanında yaşıyor olacaksınız. Parasal konularda başlattığınız süreçler şimdi tamamen ortaya çıkacak ve kendini belli etmeye başlayacak. Bu süreçte bir kredi başvurusunda bulunabilir, ya da miraslar, nafakalar ile ilgili alanlarda önemli kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda 8. Ev okült konuları da anlattığı için bu dönemde, gizli ve okült konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Kitaplar okuyabilirsiniz. 

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 27 Şubat tarihinde karşıt burcunuz Başak burcunun 8 derecesinde önemli bir Dolunay meydana geliyor. İlişkiler ekseninizi etkisi altına alan bu Dolunay ile Yeniay sürecinde kendinizle ilgili almış olduğunuz kararların şimdi ikili ilişkiler alanına yansıması zamanı. Olaylar artık tüm çıplaklığıyla görünür olacak. Bu alanda bazı değişikliklerde meydana gelebilir. Ayrıldığınız partnerinizle yeniden bir araya gelebilir ya da tamamen kopabilirsiniz.

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylin madamastro

    YouTube

    ceylincelebi@gmail.com