Haber Başlığı

‘Deliha’ film setinde başlayan aşkları, 6 yıl süren bir birlikteliğin ardından 2020’de nikah masasına oturan Barış Arduç ve Gupse Özay, magazin dünyasının örnek çiftleri arasında yer alıyor.

Küçük aileleri büyüdü!

Barış Arduç ve Gupse Özay, mutlu evliliklerini 2022 yılında kızları Jan Asya’nın doğumuyla taçlandırdılar.

Gala gecesinde samimi açıklamalar

Ünlü çift, bir film galasına katılarak gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kameralar karşısında şakalaşan çift, eğlenceli ilişkilerini bir kez daha gözler önüne serdi.

Gupse Özay’dan esprili yanıt!

Gazetecilerin Barış Arduç’a olan hayranlıklarını dile getirmesi üzerine Gupse Özay, “Öv beni hayatım” diyerek eşine espri dolu bir yanıt verdi. Ayrıca, Arduç’un aşk dolu bakışları da sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Bülent Ersoy’un övgüleri ve Gupse Özay’ın cevabı

Gündemde yer alan Bülent Ersoy’un ‘Barış Arduç’ övgüleri sorulduğunda Gupse Özay, “Beni aramıştı, konuştuk. Çok tatlı bir kadın, ona da selamlar” diyerek içten bir yanıt verdi.

Ersoy’un öpüşme analizi

Barış Arduç’un öpüşme tarzını değerlendiren Ersoy, “Onun bir öpüşü var! Allah’ım, o kadar güzel öpebilen bir adam olamaz. Bakışlarıyla etkileyici bir şekilde yaklaşıyor, hemen yapışmıyor. Gözlerinin içine bakıyor, ardından vantuzluyor!” şeklinde konuştu.

Barış Arduç ve Gupse Özay, gerek samimi açıklamalarıyla gerekse espri dolu yanıtlarıyla magazin gündemine damga vurmaya devam ediyor!