Haber Başlığı

13 Mart 2021 tarihinde Balık burcunun 23 derecesinde saat 13:21’de bir yeniay meydana geliyor olacak. Balık burcu su elementinin değişken nitelikteki burcudur. Balık burcunda ilerlemekte olan Venüs ve Neptün’ün de eşlik ettiği yeniay önemli desteklerin de söz konusu olacağını vurguluyor olacak. Balık burcundaki yeniay su grubu burçları olan Yengeç, Akrep ve Balık burçlarını olumlu anlamda etkileyecek.

Değişken burçlar olan İkizler, Başak ve Yay burçlarını ise başlarda daha gergin ancak sonralarda olumlu anlamda etkiliyor olacak.

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, Balık yeniayının etkilerini en çok bilinçaltınızda yaşayacaksınız. Bu dönemde içsel olarak fazla hayallerde yaşayan ve kabullenici bir yapınız olabilir. Rüyalarınızı daha fazla irdeleyebilirsiniz. Geride bırakmış olduğunuz konuları tekrar sorgulayabilir ve affetme yolunda birtakım adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda bu yeniay sizlerin ne zamandır arka plana ittiğiniz konuları yeniden ele almanızı sağlayabilir. Bir süredir konuşmak isteyip bir türlü cesaret edemediğiniz konularınızda önemli gelişmeler yakalayabilirsiniz.

 

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, Balık yeniayı ile şans evinize bereketin, verimliliğin kapıları ardına kadar açılıyor. Yeni gireceğiniz sosyal ortam size oldukça iyi gelecek. Bu yeni ortamınız alacağınız yeni bir eğitimle ilgili olabilir ve sizlere yapmakta olduğunuz konularla ilgili önemli katkılar sağlayabilir. Yeni ortamınızı ilk başta fazlaca ölçüp biçecek, tartacaksınız. Ancak unutmayın ki bu yeni ortam gibi iş hayatınızdan elde ettiğiniz kazancınız için de bereketli günler sizleri bekliyor.

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili ikizler, Balık burcunda meydana gelecek olan yeniay elbette siz İkizler burçlarını da önemli ölçüde etkileyecektir. Bu yeniay sizlere iş, kariyer ve toplumsal statü alanlarınızda yeni bir düzen kurma, bereketli ve verimli yeni oluşumlar içine girmek adına oldukça güzel fırsatlar sunacak. İş hayatınızda kuracağınız yeni düzenle ilgili parasal anlamda önemli sorumluluklar altına girebilirsiniz. Maddi yükümlülükleriniz artabilir. Üst ve otorite figürleriniz ile olan iletişiminizde daha uyumlu bir tavır içinde olmanız size avantaj sağlıyor olacak. Balık yeniayı başlarda sizi zorlasa da değişim sonrası sizler için oldukça hayırlı ve bereketli olacak.

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, bir su grubu olarak sizlerde yeniaydan önemli ölçüde etkilenecekler arasında yer alıyorsunuz. Yeniay sizleri özellikle yurtdışı, yabancılar, akademik konular ile ilgili alandan etkileyecek. Yeni bir projeye başlayabilir ya da yeni bir eğitim alabilirsiniz. Yurtdışı ile iş yapan bir yükselen Yengeçseniz bu dönemde yeni düzenlemeler söz konusu olabilir. Bu dönemde eşinizin akrabalarınıza karşıda çok daha kabullenici bir tavır içerisinde olabilirsiniz.

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, 13 Mart tarihinde Balık burcundaki yeniay ile birlikte ortaklaşa paylaşımlarınız ve hisseli kazanımlarınız alanında yeni bir sürece adım atıyorsunuz. Mevcutta bir krediniz, nafaka ödemeniz, nafaka geliriniz, ortaklı ya da eşten elde edilen kazançlarınız, miras ile ilgili bir konunuz var ise bu yeniay bu konularda önemli düzenlemeler ve yenilikler getiriyor. Bu yenilikler veya düzenlemeler olumlu seyredebilir ancak bu konularınızla bağlantıda olan kişiler ile iletişiminizde yazılı veya sözlü çok dikkatli olmalı ve iyi bir şekilde incelemenizde fayda var.

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, yeniay sizlerin ikili ilişkiler, eş ve ortaklarla ilgili olan hayat alanınızda önemli yenilikler getiriyor. Yeniay ile birlikte evlenebilir veya ikili ilişkilerinizi evliliğe götürecek önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Evli balıkların ise eşlerinin maddi durumlarında önemli ve tatmin bir artış olabilir. Sosyal çevrenizin desteği de sizin için çok değerli olacaktır.

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, 13 Mart tarihindeki Balık yeniayı günlük iş ve çalışma koşullarınızda bir yenilenme ve değişim meydana getiriyor olacak. Çalışma alanlarınızda yeni bir şeyler başlatabilirsiniz. Bu süreçte işinizle ilgili daha fazla yenilikleri yapılandırmak için çalışma koşullarınızda yeniliklere gidebilirsiniz. Mesela çalışan sayınızı arttırabilirsiniz ya da ofiste düzenlemeler yapabilirsiniz. Ancak çalışanlarınızla ilişkinizde dikkatli olmanızda, sizleri yanıltabilecek konuşmalara karşı temkinli olmanızda fayda var. 

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, 13 Mart tarihinde Balık burcunun 23 derecesindeki yeniay sizler için aşk, keyif ve çocuklar alanınızda yeni başlangıçlar yapmanıza olanak sağlıyor olacak. Yurtdışı veya hukuksal konularda yaşayacağınız avantajlar ise yapmak istediğiniz başlangıçlara destek sağlıyor olacak. Yeniay ile birlikte yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ayrıca çocukları olan Akreplerde çocukları ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirler. Bu alanda bereketli bir yeniay sizleri bekliyor. Çocuk sahibi olmak isteyen yükselen Akrepler için de güzel gelişmeler meydana gelebilir.

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, sizler için Balık yeniayı aile, yuva ve ebeveynler alanında önemli yenilikleri beraberinde getiriyor. Evlenebilir, yeni bir ev satın alabilir ya da taşınabilirsiniz. Ortaklaşa paylaşımlarınız ile ilgili alanlardan gelecek desteklerde bu yeni işlerinize sizlere kolaylık sağlıyor olacak. Ebeveynlerinizle olan iletişiminizde onları doğru anladığınızdan, onların sizden tam beklentilerinden emin olmanızda yarar var. Ebeveyninizle aranızda bir küslük durumu varsa bu yeniay affedicilik çalışacak ve onlarla ilişkinizde yeni bir sayfa açabileceksiniz.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, Balık burcunun 23 derecesindeki yeniay sizleri kardeşler, yakın çevre ve akrabalar ile ilgili hayat alanınızda etkileyecek. Onların hayatlarında güzel gelişmeler olabilir. Nicedir evlilik hazırlığı yapanlar varsa bu dönemde evlenebilir veya çocuk sahibi olabilirler. Okul hayatları ile alakalı önemli gelişmeler yaşanabilir. Bununla birlikte sizler içinde güzel etkileşimler bilhassa seyahatleriniz ve iletişimlerinizle ilgili alanda meydana geliyor olacak.

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, 13 Mart günü saat 13:21’de Balık burcundaki yeniay sizlerin para ve maddi kaynaklarınız ile ilgili hayat alanınızda meydana geliyor. Bu ay sizler için yeni kazanç kapıları açılabilir, kazancınızda artış olabilir. Ancak maddi kaynaklarınızı yönetme konusunda daha temkinli olmanız da yatırım fırsatlarını doğru bir şekilde değerlendirmeniz açısından yarar var.

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, sizin burcunuzda meydana gelecek olan yeniay şüphesiz en çok sizleri etkisi altına alacak. Bireysel hayatınız ve fiziksel görünümünüz ile ilgili konularda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlardan veya aşk hayatınızda partnerinizden de bu konuda önemli bir destek görüyor olacaksınız.

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylin madamastro

    YouTube

    ceylincelebi@gmail.com