Haber Başlığı

Geçmişten günümüze gelene dek insanlar yaşadıkları mekanları güzelleştirmek ve rahat yaşama imkanları sağlamak için uğraş vermektedir. Her alanda olduğu gibi dekorasyon alanında da yaşanmakta olan dönemin farklılıkları nedeniyle moda akımları değişim göstermektedir.

English Home her sene gelişen dekorasyon modası çerçevesinde tasarım ve koleksiyonlarını yenileyip, müşterilerine evde konfor ve sağlıklı yaşam kalitesi sunmaktadır. Bu seviyeden bakıldığında bir evin ihtiyacı olabilecek tüm ayrıntılar, kaliteli bir dizayn ile hazırlamakta ve müşterilere ulaştırılmaktadır.

Ev Tekstil Ürünleri

Ev tekstili ürünleri arasında özel bir tasarım ile dikilmiş yıkama ve aşınma testlerinden başarıyla geçmiş, gerekli kontrolleri uzman kişilerce yapılmış tekstil ürünleri kullanılmaktadır. Bütün üretim aşamalarında TSE standartlarına uygun şekilde hareket edilmektedir.

Bilindiği üzere her tekstil koleksiyon ürünü, içerisinde yaşanılan toplumun kültürel yapısı göz önünde bulundurularak özgün tarzlar kullanılarak müşterilere sunulmaktadır. Evler sadece yaşamak için değil, insanın tarzını yansıtan sağlık ve huzur dolu ortamlardır. Evinizde yer alan mevcut dekorasyon ürünlerine uyumlu pike takımı modelleri ile stillerinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Tasarım uzmanlarının marifetiyle bir araya getirilen tekstil koleksiyonlarınızı gerek birer birer seçerek gerekse takım halinde alabilmektesiniz. Kendi tarzınızı yansıtmak için dilerseniz tek kişilik pike takımı dilerseniz de çift kişilik pike takımlarını tercih edebilirsiniz.

Ev tekstili, üzerinde önemle durulması gereken bir konudur. Bilindiği gibi yaşam alanlarının görünümü, yapısı ile işlevsel özellikleri o alanları yaşanabilir hale getiren en önemli unsurlardandır. Kaliteli ve amacına uygun bir şekilde üretilmiş tekstil ürünleri sayesinde yaşanılan alanda motivasyon artmaktadır. Siz de English Home üzerinden dilediğiniz pike takımı modellerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Pike Takımı Modelleri

Ev tekstili ürünleri denildiğinde ilk akla gelen ürünlerden biri de pike takımı modelleridir. Yumuşak dokusu sayesinde, özellikle sıcak mevsimlerde rahat bir uykunun vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Yatak odalarında çift kişilik pike takımı modelleri ile tercih edeceğiniz tüm tekstil ürünleri sayesinde farkı sizler de hissedebileceksiniz.

Pike Takımı Kullanımı

Birçok pike takımı kumaş kalitesine göre yıkama aşamasında çekebilmekte veya aşınabilmektedir. Uygun şartlar içerisinde ve etiketinde belirtilen uyarılar göz önüne alınarak yıkanırsa uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Aşırı sıcak su kullanılarak yıkanan pike takımları üzerinde çekme meydana gelmesi olasıdır. Her tekstil ürününde olduğu gibi pike takımı ürünlerinde de aşırı sıcak bir yıkama yapılırsa yıpranmalar meydana gelebilmektedir. Makinede 30-40 derece ile yıkanması önerilmektedir.

Pike takımı ürünleri yıkanırken renkli ve beyaz ayrımına dikkat edilmesi gereklidir. Unutulmaması gereken bir diğer konu ilk alınan pike takımlarını yıkamadan kullanılmamalıdır. Zaten kaliteli bir pike takımı her yıkamada daha da yumuşak olmaktadır. Yıllarca kullanabileceğiniz kaliteli pike takımlarını incelerken bu uyarıları dikkate almanız oldukça önemlidir.