Haber Başlığı

Aslı Enver, geçtiğimiz yıl iş insanı Berkin Gökbudak ile evlenerek mutlu bir birliktelik yaşamaya başladı. Ünlü oyuncu, kızları Elay’ı bir süre önce kucağına aldı ve sevincini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Aslı Enver’in güzelliği ve oyunculuğu kadar aşk hayatı da gündemden düşmeyen konulardan. Bir dönem meslektaşı Birkan Sokullu ile evli olan Enver, daha sonra şarkıcı Murat Boz ile ilişki yaşamıştı. Ancak ilişkileri bir süre sonra sona ermişti.

Ardından Berkin Gökbudak ile tanışan Enver, onunla olan ilişkisini gizli tutarak sürpriz bir evlilik yapmıştı. Kasım 2022’de nikah masasına oturarak dünya evine giren çift, kısa bir süre sonra bebek müjdesini duyurmuştu.

Aslı Enver, kızı Elay’ın doğumundan sonra aile pozunu takipçileriyle paylaşarak mutluluğunu gösterdi. Hayranları da bu güzel haberle sevinçlerini dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde, yeğeninin doğum günü kutlamasına katılan Aslı Enver, eşi Berkin Gökbudak ve kızı Elay ile çekilen yeni bir kareyi sosyal medyada yayınladı. Ailece geçirdikleri keyifli anları paylaşarak sevenlerini mutlu etti.