Haber Başlığı

Anneler günü yaklaşıyor, annenize onu en özel hissettirecek hediyeyi seçmekten zorlanıyorsanız çözümü burada olabilir. Hediyelerinizi çok pahalı ya da çok büyük seçmenize aslında hiçte gerek yok. Onları küçük ama düşünülmüş, çaba gösterilmiş hediyelerle de çok mutlu edebilirsiniz. O zaman gelin Anneler Günü’nde annenize en güzel ve özel hediyeyi seçelim.

TAZE ÇİÇEK BUKETİ

Taze çiçeklerden oluşturulmuş bir çiçek buketiyle kim mutlu olmaz ki? Rengarenk, mis gibi kokan, sevdiği çiçeklerle bezenmiş bir çiçek buketi özel bir hediye olabilir. Küçük ve düşünülmüş bir notla hediyenizi çok daha değerli hale getirebilirsiniz.

   

EL YAPIMI SERAMİK FİNCANLAR

Kendi ellerinizle özenle hazırladığınız bir fincan ya da kupa kadar mutlu edebilecek çok az hediye vardır eminim ki. Herhangi bir seramik worhshopuna katılıp güzel bir fincan, kupa, vazo, kase ya da istediğiniz dekoratif bir hediye hazırlayabilirsiniz.

   

KİŞİYE ÖZEL KUTULAR

Anneniniz, eşinizin, anne adayı olacak bir arkadaşınıza özenle hazırladığınız bu kutular çok hoşlarına gidecektir. İçerisine ilgilendiği, sevdiği ya da gördüğünüzde onu hatırladığınız birkaç hediyeyle güzel bir kutu hazırlayabilirsiniz.