Haber Başlığı

Annenleri anmak ve onları gururlandırmak için tüm dünya da farkı zamanlarda kutlanan bu özel gün de annenize ne alacağınıza karar veremediyseniz, size çok güzel fikirler ile geldik.  Her insanın en kıymetlisi olan anneler, her zaman en özel hediyeleri hak eder. Bu özel günde bütçenizi çok fazla yormayacak ve bir o kadar şık kullanışlı anneler için hediyeleri araştırıp bir araya getirdik. 8 Mayıs Anneler Günü kapıya dayandı, içinizi bir telaş sardı, bu yıl annem ne hediye alsam? diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

Mis kokulu çiçekler olmazsa olmaz

Hiçbir koku anne kokusunun üstüne çıkamaz ancak annenize yaraşır ve kokusuyla baş döndüren şık çiçekler onu mest edecektir. Özellikle; orkide, gül ve manolya anneniz için ideal çiçekler arasındadır. Aralarında mesafe olanlar ve uzaktan kutlama yapmak zorunda olanlar için güzel kokan bir buket çiçek çok ince düşünülmüş bir hediye olacaktır.

Şık tasarımlı bir kol saati

Standart hediyelerin dışına çıkıp annenizi şımartmak istiyorsanız, doğru başlığı okuyorsunuz. Güzel bir işçiliği olan kol saatine kim hayır diyebilir ki? Herkesin zevk ve tercihleri değişiklik gösterdiği için burada annenizi tanımak çok önemli. Gold, rose, gümüş veya sportif tercihlerine göre annenize bu yıl hediye olarak kol saati alabilirsiniz.

Risk sevmeyenler için, ev aletleri

Elbette Anneler Günü deyince, annenize hediye almanın ve ev için hediye almanın farklı şeyler olduğunu bilirsiniz. Yine de bazı anneler mutfak araç gereçlerini, trend ev eşyalarına bayılırlar. Eğer sizde annenize ne alacağınıza karar vermediyseniz ve riske girmek istemiyorsanız onu özel hissettiren bir mutfak önlüğü veya ihtiyacı olduğu ev eşyası alabilirsiniz.

Her kadının vazgeçilmezi, çikolatalar!

Bir kutu dolusu çikolata kimi mutlu etmez ki! Annenizin damaklarında adeta iz bırakacak ve yedikçe yedirecek tatlı ikramlıklardan bir kutu alabilir, harika bir jest yapabilirsiniz. Yediden yetmişe herkesin asla hayır diyemeyeceği çikolataların türleri çeşitlendikçe çeşitleniyor. Bu çeşitlilik arasında annenize en uygun olanı seçip bir kutu mutluluk hediye edebilirsiniz.

Ayakkabı, çünkü cennet annelerimizin ayakları altında

Doğru ayakkabı seçimi ayak sağlığını büyük oranda etkilediği bilinmektedir. Annenizin günlük konforunu sağlayacak güzel ve rahat ayakkabılar alarak onu mutlu edebilirsiniz. Ayakta oluşan nasırlar ve çeşitli mantar hastalıkları, gündelik hayatı zora sokan hastalıklardandır. Sizlerde annenizin ayak sağlığına önem veriyorsanız, sürekli bir koşuşturma içerisinde olan annenizin ayaklarının rahat etmesini sağlamak için ona ayakkabı hediye edebilirsiniz.