Haber Başlığı

28 Ocak 2021 Perşembe günü Aslan burcunun 9 derecesinde bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay anı haritasında yükselende Başak burcu var. Aslan burcundaki Ay ise haritanın 11. evinde. 11. ev astrolojide doğa olaylarını ve sosyal medyayı anlatır. Aslan burcu ise çocuklarla ilgili konular, sanatçılar, ünlüler, keyif ve eğlence yerleri konularını anlatır. Bu dönemde sosyal medya üzerinde bu konularla ilgili gergin ve birtakım hassas durumları öne çıkacak paylaşımlar yapılabilir. Aynı zamanda hava şartları zorlayıcı hale gelebilir veya birtakım stres yaratabilecek doğa olayları meydana gelebilir. Bunların bir diğer sebebi de Aslan burcundaki Dolunaya Uranüs’ün Boğa burcundan yaptığı kare açı neden olacak.

Sabit burçlar olan Aslan, Boğa ve Kova burçları arasındaki bu zorlayıcı açı kalıbı dengeleri sarsacak olayları Dolunayın etkili olacağı 15 günlük süre boyunca meydana getirebilir. Mars ile Uranüs’te haritanın 8. ev alanı dediğimiz zorlayıcı bir alanında bulunduğundan korku ve strese neden olabilecek olan gerginliklere dikkat çekiyor. Dolunaylar olayların daha görünür hale geldiği durumlar olduğundan kişisel hayatlarımızda da daha önce başlattığımız işlerimiz bu süre zarfında daha görünür hale geliyor olacak.

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, 28 Ocak Perşembe günü saat 22:16’da Aslan burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Dolunayın etkilerini şanslı karşılayan burçlar arasındasınız. Aşk hayatınız, keyif aldığınız alanlar, çocuklarınız ve gayrimenkullerinizden elde ettiğiniz kazancınızla ilgili durumların görünür olması sizler açısından olumlu seyredecek konulara işaret ediyor. Bir ateş grubu olduğunuz için Ateş grubunda gerçekleşecek olan Dolunayın sizlere vurucu değil, destekleyici etkileri olacaktır. Çocuk sahibi olmak adına çabalarınız varsa şimdi görünür sonuçlar da elde edebilirsiniz. Hobileriniz ile ilgili yaratıcı faaliyetlere yönelebilirsiniz.

 

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, 28 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunay sizlerin ev, yuva ve ebeveynlerinizle olan işlerinizde daha önce başlatılan birtakım işlerinizin bu süreçte tamamlanmasını sağlıyor olacak. Dolunay siz sabit burç olan Boğa’ları önemli ölçüde etkileyecek gözüküyor. Ev hayatınızda ki birtakım olaylar sizi bu dönem zorlayabilir. Daha fazla kendinizi ve otoritenizi göstermeniz gereken durumlar belirebilir. Ebeveynlerinizin sağlık durumlarına karşı daha duyarlı olmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Aynı zamanda iş hayatınız ve kendinizle ile ilgili ani ve beklenmedik durumlar eviniz, yaşadığınız yer ile ilgili alanlarda kendini gösterebilir.

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, 28 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Dolunay sizlerin özellikle yakın çevre ve kardeşleriniz ile olan iletişiminizi etkiliyor olacak. Kardeşlerinizin özel hayatındaki olaylar çok daha net bir şekilde ortaya çıkabilir. Yakın çevrenizle ilgili fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. Aynı zamanda bu süreçte iletişim konuları önem kazanıyor olacak. Çocuklarınız ya da aşk hayatınızdaki birtakım sürpriz gelişmeler ani yolculuklar yapmanıza neden olabilir. Gün içerisinde gergin açılar olsa da Aslan dolunayını yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili konularda önemli tamamlanmalar yaşayarak deneyimliyor olacaksınız. Aynı zamanda aldığınız bir eğitim ile ilgili de sonuç alabilirsiniz.

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, 28 Ocak Perşembe günü Aslan burcunun 9 derecesinde meydana gelecek olan Dolunay sizlerin parasal kazanımlar, öz değerleriniz alanınızda gerçekleşecek. Bu süreçte gelir gider dengenizi ayarlamakta zorlanabilirsiniz. Kariyerinizden elde ettiğiniz kazanç ve sosyal çevrenizle ilgili sürpriz gelişmeler parasal kazanımlarınızın artmasına neden olabilir. Daha önceden başlatmış olduğunuz bir işinizin parasal getirileri söz konusu olabilir. Parasal konularda ilgili durumların daha net görünür olacağı bir süreç meydana geliyor. 

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, 28 Ocak Perşembe günü sizin burcunuzda bir dolunay meydana gelecek. Dolayısıyla bu süreçten en çok etkilenecek olan sizlersiniz. Bu süreçte evli olduğunuz kişiyle ya da önemli birlikteliğiniz olan kişiyle ben-sen dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde şu ana kadar görmekte zorlandığınız konular daha net ortaya çıkacaktır. Sırt ve kalp bölgesi ile ilgili rahatsızlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Sağlığınızla ilgili konular başta olmak üzere daha öncesinde başlatmış olduğunuz işlerinizle ilgili sürüncemede kalmış birtakım işleriniz dolunayın etkili olacağı 15 günlük süreçte netlik kazanabilir.

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, 28 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan dolunay sizleri özellikle bilinçaltınızla ilgili alanınızdan etkileyecek. Bu dönem bir bilinçaltı temizliği yapmak adına çok uygun bir süreçtesiniz. Meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Aynı zamanda arka planda yürütülen işleriniz bu süreçte daha görünür bir hale gelecektir. Bununla birlikte arkanızdan çevrilen birtakım işlerin bu Dolunay ile birlikte önünüze düşmesi gibi durumlar da yaşayabilirsiniz.

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, Aslan Dolunayının etkilerini şans, sosyal ilişkiler ve arkadaşlar evinizde yaşıyor olacaksınız. Bu dönemde kimi yükselen Teraziler için şanslı olunan kısımlar görünür olurken kimileri için ise arkadaşlık ilişkilerinde ya da sosyal çevrelerinde kandırıldıklarını, yanıldıklarını görecekler. Kariyer gelirinizle ilgili daha önceden başlatmış olduğunuz işlerinizle ilgili de gözle görülür sonuçlar elde etmenize olanak sağlayabilir. Arkadaş çevrenizde daha fazla öne çıkabilirsiniz bu süreçte. 

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, 28 Ocak günü kariyer ve ev hayat alanlarınızı etkileyecek olan Aslan Dolunayı aynı zamanda sabit bir burç olmanızdan ötürü sizin için başlangıçta biraz fazla zorlayıcı etkilere sahip olabilir. İş yaşamınızda, patronlarınızla olan ilişkilerinizde daha temkinli olmanızda ve güç mücadelelerine girmemenizde fayda var. Bununla birlikte kariyerinizle ilgili konularda çok daha görünür olmanızı sağlayacak önemli adımlarınız sonuç bulabilir ve arzu ettiğiniz başarıyı bu süreçte yakalayabilirsiniz.

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, 28 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Dolunay sizlerin daha önce başlatılan yurtdışı ve yabancılar, hukuksal konular, uzak yerler ile ilgili işlerinizde birtakım sonuçları elde etmenizi sağlayacak. Ateş elementi bir burç olmanızdan ötürü Aslan Dolunayının etkilerini daha destekleyici hissedeceksiniz. Uzak yolculuklarınız ya da yurt dışı ile ilgili konularda birtakım durumlar daha netleşebilir. Ticari alanlardaki işlerinizde de bu dönemde daha görünür sonuçlar elde etmeniz ve yaptığınız işlerle ilgili olarak daha fazla öne çıkmanızı sağlıyor olacak.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, 28 Ocak Perşembe günü Aslan burcunun 9 derecesinde meydana gelecek olan Dolunay sizlerin kredi, alacak-verecek, nafaka, miras gibi konularınızla ilgili sizleri etkiliyor olacak. Daha önceden başlatılan ancak tamamlanmayan birtakım işleriniz Dolunay ile birlikte daha görünür hale gelebilir. Sağlık sorunları yaşıyorsanız bu dönemde bir operasyon geçirebilirsiniz. Yaratıcı işlerle uğraşmak ruhsal anlamda sizlere iyi gelecektir.  

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, Aslan burcundaki Dolunay’ın etkilerini tam karşıt evinizden alıyor olacaksınız. İlişki evinizi direkt etkileyecek olan Aslan Dolunayı sizlerin tam karşıt burcunuzda meydana geliyor. İkili ilişkilerinizde, ortaklı işlerinizde veyahut anlaşmalarınız ile ilgili işlerde daha fazla otoritenizi ortaya koyacağınız durumlar meydana gerekebilir. Karşınızdaki kişilere karşı temkinli olmanızda ve açık düşmanlarınızdan gelebilecek her türlü tehlikelere karşı da dikkat etmenizde fayda var. Olayların daha fazla görünür olacağı bu dönemde kim dost kim düşman daha net anlayacaksınız. 

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, 28 Ocak Aslan dolunayı iş ve çalışma koşullarınız, sağlık alanlarınız ve evcil hayvanlarınız ile ilgili hayat alanınızda meydana geliyor. İşinizle ilgili konularda daha fazla kendinizi göstereceğiniz durumlar ortaya çıkıyor. Aynı zamanda varsa altınızda çalışan kişilerle ilgili olarak durumların daha net görünür olmasına olanak sağlayacaktır. Dolayısıyla bu süreçte bu alanlara ve özellikle sağlığınıza maksimum dikkat etmeniz çok önem arz ediyor olacak.

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylin madamastro

    YouTube

    ceylincelebi@gmail.com