Haber Başlığı

Kameraya yansıyan görüntülere baktığımızda bu sene ünlülerin oldukça sade görünümlerden yana olduğunu görüyoruz. Yok denecek kadar az makyaj yapmaları ve doğal görünümlerden yana olmaları eminiz ki önümüzdeki günlerin trendlerini de etkileyecektir.

Anne Hathaway

Bu sene kırmızı halıda Anne Hathaway, gerek saç gerek kıyafet konusunda oldukça sade bir görünümden yanaydı. Makyaj konusunda da yine abartıya kaçmamış yok denecek kadar az bir makyaj yapmış. Ben bu tarz sade görünümlerden hoşlansam da söz konusu kırmızı halı olduğunda bu kadarının biraz özensiz durduğunu düşünenlerdenim.

Ella Fanning

Ella Fanning, bu sene kırmızı halıdaki görünümüyle en beğenilen yıldızlar arasındaydı. Göz makyajında tercih ettiği eyelinerı ve yanaklarındaki pembe tonlu allığı ile oldukça tatlı gözüküyor.

Katherine Langford

Langford, tercih ettiği pembe tulumuyla ne yazık ki beğenilmemişti. Makyaj konusunda o da diğer ünlü isimler gibi doğal bir makyajla karşımıza çıkıyor. Göz makyajındaki gölgelendirmeler ve farı hoş gözüküyor. Ruj olarak mat bitişli ten rengi bir ruj tercih etmiş.

Cara Delevingne

Makyaj konusunda en abartılı makyajı Cara tercih etmiş. En abartılı diyorum ama aslında o da sadece göz makyajında belirgin bir görünüm tercih etmiş. Yine de diğer ünlülere baktığımızda Cara’nın makyajı daha çok ön planda diyebiliriz. Abartılı göz makyajlarının altına genelde sade, yumuşak tonlarda ruj tercih etmek gerekiyor. Cara da bu kuralı es geçmemiş ve dengeli bir görünüm elde etmiş.