Haber Başlığı

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 20 Mayıs Perşembe gününün günlük burç yorumları…

20 Mayıs Koç burcu yorumu

Duygusal gerilimlerden uzak kalmayı gerektiren bir gün. Herkesin sizi desteklemesini beklemeniz yersiz. İdeallerinizi hayata geçirmek için göstereceğiniz çabanın olumlu sonuç vermesi, biraz da sizin sabırlı davranışlarınıza bağlı olarak gelişecek.

20 Mayıs Boğa burcu yorumu

Çalıştığınız kişilerin size destek vermesini bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyorsunuz. Bugün partnerinizin fikirleri karşısında güç kaybedebilirsiniz. Fakat sabırlı davranışlarınızla aranızdaki engelleri kaldıracak ve düşüncelerinizle onu etkileyeceksiniz.

20 Mayıs İkizler burcu yorumu

An itibariyla arı gibi meşgul olabilirsiniz. Belki bir aile toplantısına hazırlanmaya çalışıyorsunuzdur. Her şeyi kendi başınıza halletmeye zorlamayın kendinizi. Aile üyelerinizden ya da arkadaşlarınızdan yardım alın biraz. Ya da çok fazla hazırlık yapmaya giriştiyseniz, orta kararda bir şeyler yapmaya çalışın. Belki de böyle abartılı bir eğlence düzenlemenize hiç gerek yoktur. Ayrıca her tarifi sil baştan pişirerek de kendinizi gereksiz yere yoruyor olabilirsiniz!

20 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Sizinle direk ilgisi olmayan konularda, herhangi bir şekilde haksızca tavırlarla karşılaştığınız zaman, o kişiye karşı giderek artan gerilim içine giriyorsunuz. Fakat, bu tür anlarda kesinlikle başkalarına konuyu aksettirmeyin. Bugün, işinizle ilgili daha üst kademede kişilerle görüşme fırsatı çıkabilir. İşi anlatmaktan çok, izlenecek yöntemleri anlatmalısınız.

20 Mayıs Aslan burcu yorumu

İşinizle ilgili güçlü bir motivasyon birliğine ihtiyacınız var. Bugün kalabalık ortamlarda bile çevrenizden kopabilirsiniz. Yalnız kalmak istemiyorsanız, biraz daha katılımcı olmayı denemelisiniz. Karşı cins üzerinde etkiniz mükemmel.

20 Mayıs Başak burcu yorumu

Bugün, düşüncelerinizi paylaşma konusunda fazla istekli sayılmasınız. Başkalarının sizi yargılamasına izin vermediğiniz için, yalnızlık duyguları içinde olabilirsiniz. Partnerinizin önerilerini dikkate almalısınız. Size güç verecektir.

20 Mayıs Terazi burcu yorumu

Maddi konularda harcamalarınız artıyor. Sıkıntılarınızı yenmenin en iyi yolu, sosyal ilişkilerinize ağırlık vermenizdir. Bugün, karşılaşacağınız olumsuzlar nedeniyle motivasyon düşüklüğü gösterebilirsiniz. Sınırları zorlamayı seviyorsunuz.

20 Mayıs Akrep burcu yorumu

Bugün, çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Olaylara şüpheli yaklaşmıyorsunuz. Planladığınız konularda, ince hesaplara ihtiyacınız olacak. Yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirmek için hayal gücünüzü kullanmalısınız.

20 Mayıs Yay burcu yorumu

Bugün, her zamankinden çok daha hareketlisiniz. Kombinasyon burcunuz Yayda yıldız birikimi var. Aşk yaşantınızda bir çok duyguyu bir arada yaşayacağınız karmaşık bir gün. Heyecanlarınız ön planda olacak. Partnerinizle ortak, bazı eğlenceli ortamlara gireceksiniz. Çocukları olan Aslanlar için güzel bir gün.

20 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Düşündüğünüz her şeyi ertelemenizde yarar var. Planlarınızı gizli tutmalı ve olayların boyutları ile ilgili düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Kendinizi yenilemek istemenize rağmen, bazı engellerin düzelmesini beklemelisiniz.

20 Mayıs Kova burcu yorumu

Siz duygu insanı olmanız rağmen, mantık söz konusu olduğu zaman, herkesten çok daha akıllı kararlar alabiliyorsunuz. Gizemli yapınızın altında güçlü olma isteği var ve bugün Ay'ın bulunduğu konum, arkadaşlık ilişkilerinizi gündeme getiriyor. Fikirlerine ihtiyaç duyacağınız bazı özel dostlarınızı aramak isteyeceksiniz.

20 Mayıs Balık burcu yorumu

Annenizin etkisi bugün aklınızda olabilir. Annenizin geçmişte ve günümüzde nasıl düşündüğünüz, hareket ettiğiniz ve hissettiğiniz üzerinde muazzam bir etkiye sahip olması muhtemeldir. Her burç için, karşıt bir burç vardır. Sizin için Balık, karşıt burcunuz Balık. Eğer anneniz karşıt burcunuza mensup ise, çatışma ve yanlış anlaşılma daha kolay meydana gelebilir. Onu ve ilişkilerini anlamanıza yardımcı olmak için bugün onun burcu hakkında bilgi edinmek için zaman ayırın.