Haber Başlığı

13 Ocak tarihinde Oğlak burcunun 23 derecesinde Plüton’un da eşlik edeceği yılın ilk yeniayı meydana geliyor olacak. Yeniay sabah saat 08:00’da gerçekleşecek. İstanbul merkezli çıkartılan yeniay anı haritasında yükselende Oğlak burcu var. Yeniay haritaları yeni başlangıçları anlatır. Kişisel haritalarımızda Oğlak burcunun bulunduğu hayat alanlarımızda bir yıkım ve yeniden bir şeyleri başlatma anlamında önemli günler 13 Ocak tarihinden önceki ve sonraki 15 günlük süreçlerde bizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda bu yeniayda Plüton’un da Güneş ve Ay’a eşlik ediyor olması söz konusu yeniliklerin ancak büyük bir yıkımdan sonra geleceğine de işaret ediyor. Oğlak burcunda olması ise bu alanlarda önemli düzenlemelerin ve yeni başlangıçların hayatlarımızdaki ilgili temalarda söz konusu olacağını anlatıyor.

Size özel etkilerini daha doğru takip edebilmek için öncelikli olarak yükselen burcunuzu ve daha sonra Güneş burcunuzu okumanız daha doğru olacaktır.

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, 13 Ocak tarihinde Oğlak burcunun 23 derecesinde meydana gelecek olan Plütonik yeniayı sizler için kariyer alanında etkili olacak gözüküyor. Kariyerinizle ilgili bu süreçte bir sayfayı tamamen kapatıp yepyeni bir sayfa açabilirsiniz. Üst ve otorite figürleriniz ile birlikte kariyer hayatınızdaki aksaklıkları yeniden düzenlemek üzere görüşmeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda arkanızdan çevrilen işlerden ve gizli düşmanlarınızdan da bu süreçte daha fazla emin olacağınız durumlar yaşanabilir.

 

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, 13 Ocak tarihinde sabah saat 08:00’de meydana gelecek olan Oğlak yeniayının etkilerini sizler daha çok yurtdışı, yabancılar, akademik ve yüksek öğretim, hukuksal konular üzerinden yaşıyor olacaksınız. Yabancılar ile iş, ticaret yapan bir yükselen Boğa iseniz işlerinizle ilgili ya yeni bir düzenleme ya da bir alandaki işlerinizi tamamen bitirip önemli bir yeniliğe imza atma şeklinde bir sürece geçebilirsiniz. Hukuksal alandaki işleriniz ile ilgili de birtakım düzenlemeler içerisinde olabilirsiniz.

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, Oğlak yeniayı sizlerin krediler, borçlar, ortak kazanımlar alanınızda gerçekleşecek. Bir süredir almayı beklediğiniz bir kredi, borç alma gibi bir süreciniz varsa bu zaman diliminde gemileri tamamen yakıp yepyeni bir süreç başlatabilirsiniz. Ortaklarınızdan ya da eşinizden elde edeceğiniz paralarda da beklenmedik sonlar ve yeni başlangıçlar meydana gelebilir. Miras ya da nafaka gibi hakkınızı alamadığınız bir sorununuz varsa hukuksal anlamda önemli bir süreç başlatabilirsiniz. Bu anlamda gözü kara davranmaktan çekinmeyeceğiniz bir süreçtesiniz. 

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, Yeniay sizlerin eş, ortaklar, anlaşmalar, davalar evinizde gerçekleşiyor. Eşi ile arasında problem yaşayan yükselen Yengeçler bu yeniayda eşiniz ile aranızdaki problemleri kökten halletmek üzere harekete geçebilirsiniz. Aranızdaki buzlar eriyebilir veyahut tamamen bitirme kararı da alabilirsiniz. Evlenmeyi planlayan yükselen yengeçler evlilik adımları atabilirsiniz ancak öncesinde eskide kalmış olan her türlü konularınızı tamamen yıkmanız gerekecektir. Böyle köklü bir değişikliği iş anlamında da yapabilirsiniz zira burası aynı zamanda ortaklıklar ve anlaşmalar evidir.

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, Oğlak yeniayı sizlerin iş ve çalışma koşullarınızda önemli bitirişler ve yeni başlangıçlar getirecek gözüküyor. Mevcut işinizden ayrılabilirsiniz ve yeni yılda yeni bir konumda çalışacak olabilirsiniz. Sağlık anlamında ise bu yeniay dikkatli olmanız gereken birtakım konuları öne çıkartıyor olacak. Bilhassa dizleriniz veya cilt sağlığınızla ilgili problemleriniz varsa dikkatli olmanız bu süreçte önemli olacaktır.

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, Oğlak burcundaki yeniay sizlerin aşk, keyif, sanat, çocuklar, eğlenceli aktivitelerle ilgili konularınızı mercek altına alıyor olacak. Aşk hayatında aradığı mutluluğu bir türlü yakalayamamış bir yükselen Başaksanız bu süreçte var olan tüm kontaklarınızı bitirerek yepyeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Aynı zamanda ne zamandır çocuk sahibi olmak isteyip sorun yaşayanlar ise bu süreçte eski ve işe yaramayan tedavi yöntemleri yerine yeni ve daha etkili yöntemler ile istediklerine ulaşabilirler.

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, Oğlak yeniayı sizlere bir süredir aklınızda olan evi almanız, satmanız, kiralamanız, ya da yeni bir eve taşınmanız adına önemli bir sürece imza atmanızı sağlayabilir. Sahip olduğunuz bir evin yıkılıp yenisinin yapılması gibi bir durum için bu zamanlarda bir imza süreciniz de olabilir. Aile büyükleri ya da babanızla ilişkilerinizde problem yaşayan bir yükselen Yengeç iseniz yine bu süreçte ilişkilerinizi iyileştirmek adına önemli adımlar atabilirsiniz ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, Oğlak yeniayını sizler kardeşlerinizin veya kuzenlerinizin hayatında önemli gelişmelerin meydana gelmesi şeklinde yaşayabilirsiniz. Kardeşleriniz veya yakın çevre ve kuzenleriniz ile problemi olan yükselen Akrepler için eski konuları tamamen yıkıp yepyeni bir sürece adım atmaları söz konusu olabilir.  Aynı zamanda aldığınız eğitimleriniz ile ilgili olarak da bir bitiş ve önemli bir başlangıçta yapabilirsiniz.

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, Oğlak burcunun 23 derecesindeki Plütonik yeniay sizlerin parasal kazanımlar evinizde gerçekleşiyor. Atacağınız önemli adımlar neticesinde gelirinizle ilgili önemli bir düzenleme ve yeni başlangıçlar sizleri bekliyor. Kazancınızı önemli ölçüde etkileyecek ve olan bu yeni girişimleriniz için öncesinde eski uğraşlarınızı feda etmeniz gerekebilir. Bununla birlikte mevcut yatırımlarınızla ilgili birtakım düzenlemeler yapmanız gereken zoraki durumlar da meydana gelebilir.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, 13 Ocak tarihinde meydana gelecek olan Yeniay şüphesiz en çok sizleri etkiliyor olacak. Bu süreçte hayatınızı yeniden kurmak ve eskiyi tamamen hayatınızdan söküp atacağınız bir düzene adım atabilirsiniz. Bu dönüşüm başlarda size zorlu gelse de hayatınızla ilgili güzel başlangıçlara adım atıyor olacaksınız. Aynı zamanda fiziksel görüntünüzde de birtakım yenilikler yapabilirsiniz. Sağlık problemi yaşayanlarınız varsa tedavi sürecinizle ilgili tamamen bir süreci bitirip yepyeni bir tedavi sürecine başlayabilirsiniz. 

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, daha çok bilinçaltınız, en izole alanınızda gerçekleşecek olan Oğlak Yeniayının etkileri sizde daha çok bir yıkım ve yepyeni bir düşünsel sisteme geçiş şeklinde yaşanabilir. Düşünsel anlamda bir tazelenme ve yenilik içerişimde olacaksınız. Bu dönemde bilinçaltı şifa çalışmaları ve meditasyonlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda arkanızdan çevrilen işlere de dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Yeniyi düzenlemek için eskiyi yıkmanız gerektiğini bu dönemde daha iyi fark edebileceksiniz.

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, Oğlak yeniayını sizler arkadaşlıklarınız ve sosyal gruplarınız alanında deneyimliyor olacaksınız. Bu süreçte artık size yararı dokunmayan ve hatta zararı dokunan arkadaş gruplarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Tamamen yeni bir çevreye girebilirsiniz. Aynı zamanda kariyerinizden elde ettiğiniz gelirle ilgili de birtakım önemli gelişmeler yeniayın etkili olacağı 15 günlük süreç içerisinde kendini gösterebilir.

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylin madamastro

    YouTube

    ceylincelebi@gmail.com