Haber Başlığı

Evinizde zahmetli ve zor gelen temizliklerden biride tuvalet temizliğidir. Tuvaletler bakteri ve mikrobun yoğun olduğu yerlerden biridir. Bu mikroplara karşı basit ve zahmetsiz temizlik için bu yöntemlere mutlaka göz gezdirin

Sirkenin temizlikte önemi

Sirkenin her çeşidi temizlik için uygundur, özellikle de elma sirkesi evinizde tuvaletlerin temizliğinde tamamen doğal, harika bir dezenfektan görevi üstlenecektir. Sirkeyi püskürtücü bir başlığı olan şişe içerisine koyduktan sonra tuvaletlerinize sıkmanız yeterli olacaktır.

Toz deterjan

Çamaşırlarınızı temizlemek için kullandığınız toz deterjanı tuvaletlerinizi temizlemek içinde kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Hem temizlik esnasında solunum zorluğu çekmeden, maske takmadan kolayca deterjanı tuvalete döküp saniyeler içinde temiz bir görüntü elde etmeniz mümkün.

Kaynar Su

Sıcak su bakterileri yok etmede güçlü bir etkiye sahip, sizde kimyasal kullanmadan, pratik bir şekilde zahmetsiz ve anlık bir temizlik için bir tencere kaynar suyu tuvaletinize dökebilirsiniz.

Tuvalet temizleme jeli

Günlük temizliğinizi kolaylaştırmak adına, tuvaletinize yapıştırdığınız birkaç adet jel ile bütün haftayı temiz ve hijyen dolu geçirmenizi sağlayacaktır.